O nás

našli sme cestu,

ako spojiť objavovanie, cestovanie, kempovanie, oddych, dobrodružstvo do spoločných hodnôt. Vieme že bez našej čestnosti, vašej spokojnosti a spoločnej dôvery by sme stále hľadali cestu.

obytný príves o nás

Vyznavané hodnoty

  • čestnosť

  • klientska spokojnosť

  • dôvera

Naša misia k vám

Naše posolstvo prívesného kempu spočíva vo vašej ceste. Chceme vám zdostupniť cestu, ktorá vám ponúka nezabudnuteľné okamihy, cestovanie, objavovanie, zážitkové táborenie, dobrodružstvo. Cestu, ktorá vám ponúka vždy strechu nad hlavou, cestu, ktorá vám dodá oddych, cestu, ktorú môžte zdieľať s blízkymi.

ako?

Cena: Mali sme na výber. Komplikovanosť alebo jednoduchosť. Kartu sme vsadili na jednoduchosť.  Vďaka tomu sa stáva vaše dobrodružstvo cenovo dostupnejším.

Produkt: Vďaka svojej nízkej váhe je možné obytné prívesy napojiť aj za menšie automobily, dokonca aj za trojkolky a štvorkolky. Vďaka svojím malým rozmerom ide o šikovný príves s ktorým sa viete jednoduchšie dostať hlbšie do prírody po terénnych cestách oproti veľkej prívesnej oblude.

Podmienky: Nastavili sme podmienky vhodné pre zákazníka.  Nízky vstupný depozit, vernostné zľavy, stornovacie podmienky. Stanovili sme podmienky na základe spoločných hodnôt. Čestnosť, klientská spokojnosť, dôvera.

 

Prečo prívesný kemp?

depozit

Odlíšili sme sa od konkurencie najnižším možným depozitom.

financie

Minimálne zvýšenie spotreby, len o 1l/100km.

dostupnosť

Požičovňa je pre vás dostupná po celý rok.

len u nás

Sme jediný s týmto obytným prívesom.

Stanovanie v prírode

V jednoduchosti je krása: