Malý obytný príves

Milujete cestovanie a radi by ste zažili na cestách kúsok svojho pohodlia a súkromia?
Malý obytný príves v sebe spája pohodlie domova a práve preto je skvelým spoločníkom na vaše cesty. Ide o novinku v oblasti kempovania, no v porovnaní s veľkým obytným prívesom je dostupný pre každého a za prijateľnú cenu. Malý obytný príves vám zaručene poskytne základné vybavenie vhodné na spánok, varenie a relax, takže jeho využitie oceníte najmä počas výletu, kempovania alebo na dlhšie cesty. Okrem toho je takýto príves kompaktný a predovšetkým je ľahké s ním jazdiť.

Malý obytný príves sa odlišuje týmito charaktermi:

  • Je flexibilný a vďaka malému rozmeru je aj ľahšie ovládateľný. Na rozdiel od väčších karavanov sa s ním viete ľahšie dostať na všetky miesta. Je maximálne vhodný na preskúmavanie nových miest či terénu.
  • Malé obytné prívesy sú veľmi ľahké a mobilné. To znamená, že nemusíte mať silné vozidlo a ušetrí vám to peniaze na palive a poistení. Prívesové zapínanie umožní, aby ste mini príves nechali na kempovacom mieste a vy si tak mohli užívať výlety aj bez neho.
  • Tieto typy prívesov majú nižšie obstarávacie náklady než väčšie modely. Sú lacnejšie na prevádzku, pretože majú menšiu spotrebu paliva a nevyžadujú si takú náročnú údržbu.
  • Aj keď sú tieto prívesy malé, poskytnú vám pohodlie a útulnosť. Navyše sa v nich vyspíte a uvaríte si tu jedlo, čo je ideálne riešenie pre výlety a dovolenky.
  • Malý obytný príves prináša aj ekologické benefity. S menšou spotrebou paliva a nižšou emisiou CO2 sú malé obytné karavany šetrnejšie k životnému prostrediu.
  • Náš spoločník na cesty vám ponúka maximálnu rýchlosť až 140 km/h.

    Hoci majú malé obytné prívesy svoje plusy aj mínusy, môžte sa u nás poinformovať ešte predtým, než sa rozhodnete pre nákup alebo prenájom. Pokiaľ uvažujete o mini obytnom prívese, pokojne sa na nás obráťte a my vám s radosťou pomôžeme s jeho kúpou, alebo rezerváciou.